Sıkça Sorulan Sorular

Kaydol/Satın al’a tıklayarak veya http://kabineilkadim.com/index.php/satin-al linkine tıklayarak sayfaya ulaştıktan sonra ‘Satın al’a tıkladığınızda 4 basamakta hızlıca üyelik oluşturabilir, kredi kartı veya havale ile satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.
8 farklı üniteden oluşan hazırlık programımız uzaktan eğitim şeklindedir. Yani satın aldıktan sonrahttp://avilms.com/kabineilkadim ‘a giderek çevrimiçi eğitim sistemimize kullanıcı oluştururken girdiğiniz epostanız ve şifrenizle giriş yaparak dersleri izlemeye hemen başlayabilirsiniz.
Size herhangi bir CD, DVD veya Flash bellek yollanmaz. Dersleri izlemek için uzaktan eğitim programımıza, bilgisayarınızın internet tarayıcısından (Google Chrome, Opera, Firefox, Safari…vb) , tabletiniz veya akıllı telefonunuzdan aplikasyonumuzu indirerek (android için GooglePlay, iphone ve ipadler için App Store) girebilirsiniz.
Yaptığınız ödeme hesabımıza 1 iş günü sonra geçmektedir. Ödemeyi yaptıktan sonra sipariş numaranız ile birlikte kabineilkadim@flyco.com.tr adresine eposta gönderiniz. Ödeme onayından sonra hesabınız açılacaktır. Kayıt olduğunuz eposta adresiniz ve şifrenizle eğitim sistemimize giriş yapabilirsiniz.
Kredi kartıyla ödeme yaptığınız takdirde siparişi onayladığınız anda sistemimize hemen giriş yaparak izlemeye başlayabilirsiniz.
Kayıt olduktan sonra 3 ay boyunca sistemimiz sizin için açık olarak kalacaktır. 3 ay boyunca istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Videoları izleme kısıtlamamız yoktur.